Лікування наркоманії у Дніпрі

У великих містах гостро стоїть проблема наркотичної залежності, іноді вона досягає епідемічних масштабів. Тому лікування наркоманії в Дніпропетровську на сьогоднішній день як не можна актуально.

Справитися з наркоманією самостійно не можна. Для позбавлення від залежності необхідно звернутися до фахівців реабілітаційного центру, так як для лікування потрібно застосувати серйозні заходи, витратити на нього багато сил і часу. У наркологічних реабілітаційних центрах працюють люди з багаторічним досвідом і використовують сучасні методи в лікуванні, тому процедура буде максимально безболісною і ефективною.

Чому в великих містах багато наркозалежних?

Причин наркоманії може бути багато, але найчастіше від неї страждають люди, не здатні фізично дати відсіч або залежні від чужої думки. Також схильність до залежності від наркотиків може бути закладена генетично, але все ж, найголовнішою причиною наркоманії стає вплив навколишнього середовища, людей, які знаходяться навколо. Деякі, особливо молодь, намагається висловити протест через вживання наркотичних речовин. Вони таким чином показують свою “обраність”, схожість на своїх кумирів. Є кілька характерних рис людей, які стають на шлях наркоманії, серед них:

 • цікавість, бажання не бути “білою вороною”, спробувати те, що захоплює однолітків;
 • розлад в емоційному, психологічному плані, наркотики в цьому випадку допомагають отримати швидке задоволення;
 • поведінку, в цілому протиставляти громадським нормам, виклик.

Дорослі люди в деяких випадках вважають прийом наркотиків “лікуванням” себе. Таким чином вони уникають життєвих проблем. Такий прийом речовин для дорослих наркоманів може означати:

 1. Розлад в психічному стані, яке з’являється після сильного стресу, тривоги або страху подальшому житті;
 2. Полегшення страждань у фізичному плані;
 3. Посилення потенції;
 4. Наркомани можуть ставати популярними в певному соціальному середовищі;
 5. Полегшення сильного фізичного болю при певних захворюваннях;

Тобто, видно, що причини вживання наркотичних речовин в різному віці різні. Молоді люди найчастіше намагаються їх з цікавості, а дорослі намагаються досягти життєвої гармонії, спокою, піти від тягот.

Як боротися з наркоманією: особливості залежно

555555 300x225 - Лікування наркоманії у Дніпрі

У Дніпропетровську наркоманія процвітає вже довгі роки. З кожним роком залежною від речовина молоді стає все більше, число зростає в геометричній прогресії. Регулярно можна читати новини про те, що розкрилася чергова підпільна лабораторія з виготовлення наркотиків, наприклад, як амфетамін.

Для того, щоб уникнути ускладнень від наркотичної залежності і отримати кваліфіковану психологічну підтримку, лікування, знайти витоки залежності, потрібно якомога швидше звернутися в в центр реабілітації Medplus.

Кваліфікована допомога означає те, що під час лікування необхідно враховувати зовнішнє середовище – в якому стані знаходиться соціум, міське середовище. З кожним роком це середовище стає все більш привабливою для підлітків, вони вливаються в культуру, слухають певну музику, спілкуються з певними людьми, в такому середовищі існує і певна культура споживання. Таким чином підліток може вперше спробувати наркотики. Залежність може виникнути з першого разу, через що організм почне поступово руйнуватися, людина стає трагедією сім’ї. Для виявлення причин і лікування наркоманії як на ранній, так і більш пізній стадії необхідно звернутися в центр реабілітації. Фахівці проведуть терапію і допоможуть соціалізуватися в суспільстві.

Як наркотична залежність впливає на організм

lechenie narkomanii v stacionare 300x199 - Лікування наркоманії у Дніпрі

Наркотики дуже швидко захоплюють організм і розум вживає. Особистість швидко змінюється, стає асоціальною, аморальною. Людина, регулярно приймають наркотики, стає загальмованим – це проявляється в мові і діях, поведінка може бути безконтрольним, агресія без причини, також наркоман може думати про злочини і навіть здійснювати їх.

Так як останнім часом різних наркотиків стає все більше, то різноманітніше стають і симптоми залежності. В першу чергу повільно, але вірно уражається мозок. Помітити це на самих ранніх стадіях ці зміни досить складно. Також сильно змінюється нервова система – це відбувається в перший же місяць вживання речовин.

Якщо батьки або друзі помітили зміни в поведінці дитини, серед яких дратівливість, стан безпричинної ейфорії, головні болі, поганий настрій, вони повинні якомога швидше з’ясувати, чи не є дитина наркоманом. Якщо так – важливо швидше направити його в реабілітаційний центр. Це потрібно зробити якомога швидше, адже чим сильніше вражений мозок, тим складніше лікувати пацієнта. Крім того, чим мозок слабкіше, тим легше отримати передозування наркотичними речовинами, яка загрожує смертю.

Найнебезпечнішим вважається абстинентний синдром, його тривалість може бути до півтора тижнів. Практично 80% наркоманів перебувають в стані анафілактичного стану або шоку через передозування в такий період.

Реабілітація наркозалежних - ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Перед тим, як приступити до лікування наркозалежного пацієнта, фахівці реабілітаційного центру вивчають інформацію про клієнта. Важливо знати, в якому фізичному і психологічному стані він знаходиться, а також в якому середовищі виріс, виховувався. Такі дослідження допомагають дізнатися, які особливості має пацієнт, причини, за якими він почав вживати наркотики. Вд надалі ці знання допоможуть при реабілітації. Щоб домогтися максимального ефекту від лікування, в центрі реабілітації застосовуються найсучасніші методи, до кожного пацієнта застосовують індивідуальний підхід.

Чому варто звернутися в наш центр?

По всій країні можна знайти філії реабілітаційного центру Medplus, є він і в Дніпропетровську. Багато років центр бореться за життя і здоров’я пацієнтів, які страждають від наркоманії, ігрової залежності, алкоголізму, токсикоманії. Кожен фахівець має великий досвід роботи за спиною, а сам центр обладнаний сучасними матеріалами.

Лікування наркоманії в Дніпропетровську

Ефективне лікування наркоманії проводиться в кілька етапів:

1. Підготовка до лікування – може зайняти до 6 тижнів;

2. Реабілітаційна терапія, яка включає в себе:

 • адаптацію – близько півтора місяців;
 • етап інтеграції – до 3 місяців;
 • стабілізація – 3 місяці

3. Ресоціалізація – може займати до півроку;

Після того, як терапія пройдена, колишні наркомани повністю готові до того, що почати самостійно жити в суспільстві. Завдяки лікуванню вони зможуть знайти життєву мету і досягти її. Психологічна підготовка налаштовує пацієнта на почуття захищеності і впевненості. Якщо необхідно, можливо налагодити і сімейні відносини.

Якщо проблема постукала у ваші двері – не чекайте чудесного порятунку, звертайтеся в наш центр! Кожному пацієнту підбирається індивідуальна програма, в яку входить не тільки медикаментозне лікування, але психотерапія.

Кожен пацієнт гідний індивідуального підходу Найбільше уваги приділяється корекції психології колишнього наркомана, адже якщо цього не зробити, проблема може повернутися. Наркоман повинен попрощатися не тільки з фізичною залежністю, а й з психологічної.

У Дніпропетровську наркоманія лікується в комплексі. Мало зняти просто психологічну залежність клієнта. Важливо звернути увагу на те, що залежність виникає ще й психологічна. Тільки одна з цих частин комплексу лікування не принесе ефекту – людина може знову почати вживати наркотики.

Переваги нашого центру

Наша організація має реабілітаційні центри по всій Україні, два центри знаходяться безпосередньо в Києві.

За роки роботи є успішна підсумкова база терапії: наркотичної, алкогольної, ігрової та токсичної залежностей. Приміщення центрів спеціально обладнані, сертифіковані, а сам персонал невпинно розвивається, маючи за спиною тисячі врятованих життів.

Чому довіряють нашому реабілітаційному центру

lechenie narkomanii 1 300x200 - Лікування наркоманії у Дніпрі

Багато ігнорують допомогу реабілітаційних центрів, тому що бояться розголосу. Це призводить до спроб самостійно позбавитися від залежності – найчастіше вони закінчуються нічим. У Дніпропетровському центрі можна не боятися про оприлюднення – все конфіденційність.

Крім того:

 1. Пацієнта повністю ізолюють. Це важливо, щоб ці люди не спілкувався з оточенням, яке негативно впливає на його стан. Особливо це стосується наркозалежних людей. Пацієнт постійно знаходиться під контролем фахівців, які допомагають йому фізично і психологічно.
 2. Анонімність. Ніхто не дізнається про те, що наркоман перебуває в центрі реабілітації, так як лікування строго конфіденційність.
 3. Проводиться робота з родичами. Непідготовлені родичі можуть нашкодити психологічному стану пацієнта. Психологи центру правильно налаштовують рідних на лікування.

Лікування наркоманії в Дніпропетровському центрі реабілітації – це не формальність. Кожен фахівець бажає, щоб пацієнти якомога швидше поверталися до життя, домагалися своєї мети. Команда лікарів вірить в успіх, тому тут завжди можна знайти підтримку у важкій життєвій ситуації.

Реабілітація наркозалежних - ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Статьи по теме

Тест на визначення наркотичних речовин в організмі. Стадії наркоманії

Тест на визначення наркотичних речовин в організмі. Стадії наркоманії

В останні десятиліття дуже часто можна зустріти зовсім юних хлопців, які підсіли на ті чи інші наркотичні речовини. Багато мимоволі задаються питанням: «Куди дивилися і дивляться їх батьки, хіба за зовнішнім виглядом не видно, що з дитиною відбувається щось недобре?»...

Лікування алкоголізму в Вінниці

Лікування алкоголізму в Вінниці

Утримуватися від спиртних напоїв можуть далеко не всі. Деякі взагалі не вживають нічого подібного, але деякі не можуть жити без алкогольного допінгу. Іноді захоплення переростає в справжню залежність, з якої вже не вибратися без спеціалізованої допомоги. Коли алкоголь...

Лікування алкоголізму в Одесі

Лікування алкоголізму в Одесі

Алкогольна залежність змінює життя людини в гіршу сторону, роблячи його слабким і безвольним. Згодом відбувається деградація особистості, в ході якої залежний втрачає прості людські цінності, інтерес до життя і своє «Я». Незважаючи на існуючі міфи про невиліковність...