Лікування алкоголізму в Дніпропетровську

Життя сучасної людини повне проблем, стресів і труднощів. Далеко не всі можуть стійко справлятися з усім цим вантажем і часто починають шукати вихід і рішення в спиртному. Алкоголь знімає стрес, допомагає хоча б на час забутися і розслабитися. Але, на жаль, проблеми він не вирішити не допомагає, а лише посилює їх, накопичує і в певний момент обрушує, як сніжний ком на голову. Алкогольна залежність зачіпає і руйнує всі сфери життя людини: в першу чергу псується здоров’я, часом купуються такі супутні захворювання, які неможливо вилікувати, навіть повернувшись до тверезого способу життя. Відносини з родиною або повністю рвуться, або існують на межі, про старих друзів і далеких родичів можна і не згадувати: з ними алкозалежних людині навіть поговорити часом нема про що. Звичайно, на навчанні або на роботі також виникають проблеми, і якщо їх не вдається вирішити, і хвороба продовжує прогресувати, залежного відраховують або звільняють. Такі реалії нашого життя.

Часто рідні в пошуку хоч якогось шансу на порятунок свого близького, який потрапив в біду, вдаються до лікування народними засобами. Буває навіть, що на деякий час людина дійсно кидає пити. Поки не виникають нові труднощі. А труднощі так чи інакше виникають, і пияцтво поновлюється, часом з ще більшою силою, ніж раніше.

Для того, щоб результат був ефективним і довгостроковим, необхідна робота цілого ряду досвідчених фахівців. Тому, краще зробити щось один раз, але якісно, ніж витрачати гроші, час і найголовніше – свої нерви і здоров’я вашого близького даремно.

Довірте лікування алкоголізму в Дніпропетровську «Medplusу».

man refusing alcoholic drink offered by his friend bar 23 2147919768 300x200 - Лікування алкоголізму в Дніпропетровську

Причини розвитку алкогольної залежності

Якщо у вашій родині або у вас є проблема алкоголізму, напевно, ви не раз задавалися питанням: чому одні стають алкоголіками, а інші – ні, чому хтось може випити на свято або в вихідний і забути про алкоголь, а комусь достатньо «пробку понюхати» і він йде в запій. Існують фактори розвитку алкогольної залежності, наявність яких вказує на схильність людини до алкоголізму. Спадковість, стверджують наркологи, – один з найважливіших факторів, які можуть зіграти злий жарт з людиною. Якщо один з батьків зловживав алкоголем, то ризик великий, але звичайно ж не на 100 відсотків.

Часто трапляється так, що людина дуже сильно перевантажений на роботі або має проблеми в сім’ї та особистому житті: постійні сварки і скандали, борги, кредити і брак грошей – всі ці стресові стани погано діють на будь-яку людину. Хтось починає шукати порятунок в спиртному. Люди, схильні до депресивних станів, також знаходяться в зоні ризику. Заключним чинником можна назвати соціальне оточення людини: погана компанія, близькі друзі-алкоголіки також можуть впливати не найкращим чином. Всі ці причини говорять про те, що людина знаходиться в групі ризику, але стверджувати, що він стане алкоголіком, не можна.

Якщо ви потрапили в алкогольну залежність і готові лікуватися, вам потрібно послідовно пройти кілька важливих етапів відновлення.

Етапи лікування алкоголізму в Дніпрі

 1. Виведення із запою в клиніці «Medplus». Для того, щоб вивести людину із запою в умовах стаціонару, потрібно від 3 до 5 днів інфузійної терапії. Це крапельниці та абсорбенти, які виведуть токсичні речовини, а також комплекс вітамінів і мінералів, гепатопротектори для печінки, седативні препарати для відновлення сну і нервової системи.
 2. Протіворецідівний курс. Це проміжний курс між детоксикацією і реабілітацією, на якому залежний вчиться долати непереборну тягу до спиртного. Методів на даному етапі лікування існує багато, зупинимося на деяких з них.

Реабілітація алкоголіків і лікування алкоголізму в Дніпрі - ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Медикаментозне кодування

Ті чи інші медикаменти, які вводяться в організм хворого, викликають у нього неприємні відчуття від алкоголю: замість очікуваного розслаблення і сп’яніння він буде відчувати лише погіршення самопочуття. Згодом алкоголь буде викликати у нього неприязнь.

 • Ін’єкції

Ін’єкційне кодування від алкоголізму в Дніпрі робиться на основі дисульфіраму або налтрексона. Обидва препарати ніяк не проявляються в організмі залежного, поки в нього не потрапляє алкоголь. Якщо людина зривається і випиває, дисульфірам може викликати дуже неприємний стан аж до почастішання серцебиття, підвищення тиску і труднощів з диханням. Налтрексон ж просто блокує ефект від алкоголю, і людина нічого не відчуває, ніби він випив простої води.

З плюсів можна виділити швидке зниження тяги, безболісність процедури, реальне відсутність потягу до алкоголю.

З мінусів: ризики, пов’язані з реакцією організму на препарат, протипоказання за станом здоров’я (вагітність, ниркова, печінкова і серцева недостатність, психічні захворювання).

 • Імплантація

Кодування від алкоголю в Дніпрі за допомогою імплантації під шкіру капсул робиться на основі препаратів «Торпедо», «Еспераль», NIT, SIT і MST і тільки за згодою пацієнта.

Основний плюс полягає в тому, що при з’єднанні з алкоголем ці препарати не так шкідливі для організму, як ін’єкції, відповідно, і менше ризиків.

З мінусів – протипоказання при вагітності і людям з психічними розладами, місце імплантації може гноїтися, а сам препарат викликати алергічну реакцію. Також наявні хронічні захворювання можуть перейти в стадію загострення.

 • Реабілітація

Це найважливіший етап лікування алкоголізму в Дніпрі, етап психологічної допомоги, коли фізичний стан приведено в норму, і ніщо не відволікає залежного від роботи над собою. На даному етапі клієнтові «Medplusу» важливо знайти власну мотивацію відмови від спиртного, озирнутися назад і проаналізувати своє життя у вживанні, знайти той спусковий гачок, який запустив механізм саморуйнування, відновити відносини з самим собою, з рідними і навколишнім світом. Важливо подивитися вперед і почати нарешті будувати плани на життя в тверезості, продумати, чим зайнятися після закінчення реабілітації – відновитися на навчанні або роботі або освоїти щось нове. І найголовніше – навчитися жити «тут і зараз», сьогодні. Чи не звинувачувати себе за помилки, зроблені в минулому, а з вдячністю прийняти цей досвід, що не летіти в майбутнє, а жити сьогодні і насолоджуватися моментом. Моментом тверезою, спокійній, здорового життя.

Всі ці знання і навички дає найефективніша на сьогоднішній день в світі програма для алко- та наркозалежних «12 кроків». Вона на дуже глибокому рівні допомагає людині переосмислити своє життя, навчитися розбиратися в своїх почуттях і бажаннях, позбутися всіх негативних переконань, накопичених за роки вживання і попереднього їм періоду і замінити все це на позитивні установки на нове життя.

  Переваги нашого центру

  Реабілітаційний центр в Харкові – це комфортабельний котедж з усіма зручностями, де умови максимально наближені до домашніх. Кому захочеться жити 2-3-4 місяці в голих лікарняних стінах з приходять лікарями в білих халатах? Тому співробітники нашого Центру продумали все до дрібниць і створили затишну, доброзичливу атмосферу, де хочеться жити, пізнавати щось нове, спілкуватися, змінюватися і працювати над собою. Саме цим щодня і займаються клієнти «Medplusу».

  Цілі реабілітації в «Medplusі»:

  • Досягнення видужують залежним повного утримання від алкоголю;
  • Поліпшення фізичного і психічного здоров’я;
  • Відновлення відносин з родиною;
  • Відновлення на місці роботи або навчання;
  • Усвідомлення соціальної відповідальності і неприпустимість протизаконних дій
  • Знайомство з духовними принципами або їх відновлення.

  Для досягнення цих та інших цілей, в реабілітаційному центрі в Дніпрі проводяться такі заходи:

  • інформаційні заняття про стадіях і етапах розвитку хвороби, а також про наслідки, пов’язаних з вживанням;
  • особисті сесії і групові терапії з психологом / психотерапевтом;
  • арт-терапії з психологом;
  • ведення щоденника почуттів;
  • терапевтичні зборів «Анонімних наркоманів» або «Анонімних алкоголіків»;
  • щовечірнє групове підведення підсумків дня;
  • ведення журналу біо-психо-соціо-духовного стану консультантом Центру;
  • перегляд програмних документальних і художніх фільмів, читання супутньої літератури;
  • духовну освіту.

  Реабілітація алкоголіків і лікування алкогольної залежності - ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

  Також для роботи з клієнтами Центру використовується когнітивно-біхевіоральний підхід, гештальт-терапія, мотиваційна і сімейна терапія. Ефективність цих методик і заходів доведена сотнями позитивних відгуків про лікування алкоголізму в Дніпрі, а також нашими випускниками, які перебувають у стійкій ремісії.

  • Ресоціалізація

  Це заключний етап повного, комплексного лікування алкоголізму в «Medplusі». Ресоціалізація – це повторна соціалізація одужує залежного, повторне освоєння їм загальнолюдських норм і принципів. На даному етапі він вчиться застосовувати на практиці все те, що освоїв за час стаціонарної реабілітації: взаємодіяти з навколишнім світом, бути повноправним членом суспільства, вміти поводитися з грошима і багато іншого. Всьому цьому належить навчитися на цьому плавному етапі переходу у великий світ. На ресоціалізації осіб також живе в співтоваристві видужуючих, але у нього є вільний вихід, він може шукати підробітку, бачитися на вихідних з рідними, відвідувати групи АА або АН в місті. Основна мета цього етапу – можливість не залишатися з з’являються проблемами один на один. На перший погляд це може здатися незначним, але часом залежної людини вибивають, здавалося б, найдрібніші побутові ситуації, тому що він просто не звик їх вирішувати.

  Під час ресоціалізації з клієнтами також триває психологічна робота, де досвідчені фахівці допомагають своїм підопічним відчути смак здорового, тверезого життя.

  Якщо ви хочете записатися на консультацію, щоб обговорити комплексне лікування алкоголізму в Дніпропетровську, зателефонуйте за номером +38 (068) 710-35-94.

  Наші фахівці проконсультують і підтримають вас, призначать зустріч в офісі «Medplusу» або за бажанням у вас вдома, дадуть рекомендації про те, які зробити перші кроки і як правильно утримуватися від спиртних напоїв.

  У наркологічній клініці вам зроблять діагностику організму і призначать відповідне лікування.

  У реабілітаційному центрі вам допоможуть розібратися з собою і своїм життям, дадуть всі необхідні для цього навички.

  Ми гарантуємо, що після проходження повного курсу відновлення ви будете готові повернутися до нормального життя, де в пріоритеті – сім’я, робота і розвиток, а не спиртні напої.

  Не впадайте у відчай, вихід є завжди!

  Запишіться на курс лікування алкоголізму в Дніпрі за телефоном

   +38 (096) 580-47-47 і +38 (095) 517-37-47 або напишіть нам на електронну пошту: medplus.com.ua@gmail.com

  Статьи по теме

  Тест на визначення наркотичних речовин в організмі. Стадії наркоманії

  Тест на визначення наркотичних речовин в організмі. Стадії наркоманії

  В останні десятиліття дуже часто можна зустріти зовсім юних хлопців, які підсіли на ті чи інші наркотичні речовини. Багато мимоволі задаються питанням: «Куди дивилися і дивляться їх батьки, хіба за зовнішнім виглядом не видно, що з дитиною відбувається щось недобре?»...

  Лікування алкоголізму в Вінниці

  Лікування алкоголізму в Вінниці

  Утримуватися від спиртних напоїв можуть далеко не всі. Деякі взагалі не вживають нічого подібного, але деякі не можуть жити без алкогольного допінгу. Іноді захоплення переростає в справжню залежність, з якої вже не вибратися без спеціалізованої допомоги. Коли алкоголь...

  Лікування алкоголізму в Одесі

  Лікування алкоголізму в Одесі

  Алкогольна залежність змінює життя людини в гіршу сторону, роблячи його слабким і безвольним. Згодом відбувається деградація особистості, в ході якої залежний втрачає прості людські цінності, інтерес до життя і своє «Я». Незважаючи на існуючі міфи про невиліковність...