Лікування алкоголізму в Україні – 5 кроків до вільного життя

В нашому суспільстві так заведено, що більшість проблем люди намагаються вирішити за допомогою алкоголю. Погодьтеся, це обман: він може допомогти людині лише на час забутися і відсунути свої проблеми, але одного разу вони обов’язково нагадають про себе з подвоєною силою. І чим довше їх відсувати, тим більший сніжний ком рано чи пізно впаде на голову не тільки самого питущого, але і всієї його родини.

Кожна людина знайде свої причини зловживання спиртним: хтось потрапив в молодому віці під вплив поганої компанії, хтось шукає в алкоголі розраду або одного, що рятує від самотності. Причин багато, тому і універсального способу, як лікувати алкоголізм не існує: курс повинен призначатися індивідуально і тільки фахівцем.

Симптоми алкоголізму

Діагноз «алкоголізм» ставиться лікарем на підставі наступних симптомів і ознак:

• Втрата контролю над собою і кількістю випитого.
• Часткова амнезія: людина не пам’ятає, що відбувалося під час пиятики.
• Важке ранкове похмілля.
• Відсутність блювотного рефлексу.
• Регулярне запійний пияцтво.

Співробітники нашого Центру виділяють 5 кроків до здорового життя. Ці кроки – не догма, вони просто допомагають зорієнтуватися і вибрати потрібний курс лікування алкозалежної пацієнта. Кожен з них необхідний і повинен відбуватися у зазначеній нижче послідовності.

Відео: наркоманія та алкоголізм в Україні

Крок 1. Прийняти проблему в своєму житті і звернутися за допомогою

Не секрет, що самий підступний ворог питущих людей – це неприйняття факту залежності. Без нього не може бути плідної і якісного лікування.
Крім того, алкоголізм – проблема сімейна, і члени сім’ї обов’язково повинні підтримувати свого питущого родича в бажанні вилікуватися від цієї недуги.
Якщо ви відчули в собі сили змінити своє життя, обговоріть це рішення з рідними і запишіться на консультацію з фахівцем нашого Центру за номером, вказаним вище.

Крок 2. Консультація з фахівцем Центру

Співробітник Medplusу за допомогою діагностики підкаже вам, як лікувати алкоголізм, і допоможе:

 • проаналізувати причини, які привели вас до залежності;
 • оцінити ваше фізичний і психологічний стан;
 • зрозуміти, в чому полягає алкоголізм;
 • визначити найбільш ефективні способи лікування;
 • вибрати амбулаторну або стаціонарну детоксикацію;
 • розробити індивідуальний план лікування.

Всі способи застосовуються тільки за згодою пацієнта з урахуванням його індивідуальних особливостей.

Вже після первинної консультації у пацієнта змінюється ставлення до алкоголю і до супутнього вживання способу життя. У нього формується розуміння, в чому полягає хвороба і найголовніше – що від неї можна вилікуватися без страху і мук в комфортній, дружній обстановці.

addicted man thinking about his problems 1208 561 - Лікування алкоголізму в Україні – 5 кроків до вільного життя

Крок 3. Детоксикація

Алкоголь – це речовина, отруйна весь організм і дає сильну інтоксикацію. Тому Medplus рекомендує лікування алкоголізму в клініці за допомогою одного із запропонованих методів.

 1. Інфузійна терапія. Це найбільш поширений метод очищення крові за допомогою крапельниці та препаратів, що виписуються лікарем-наркологом індивідуально для кожного пацієнта. Головний плюс даного методу – пряме і миттєве попадання препаратів в кров пацієнта. Найчастіше використовується розчин калію хлориду, магнію сульфату і глюкози.
 2. Детоксикація препаратами:
  Застосування абсорбентів з препаратами, які блокують потяг до алкоголю.
  Застосування діуретиків, що викликають прискорений сечовиділення.
  Комплекси вітамінів і мінералів, що заповнюють баланс речовин в організмі.
  Седативні препарати, що полегшують етап абстиненції і відновлюють роботу ЦНС.
  Гепатопротектори, що відновлюють роботу печінки.
 3. Апаратна або екстракорпоральна детоксикація, найбільш часті методи:
  Плазмофарез – процедура забору крові, очищення і повернення її в організм.
  Гемосорбція – внепочечное очищення крові від токсичних речовин.
  Гемодіаліз – очищення організму за допомогою апарату “штучна нирка” .
 4. Комбінована – детоксикація, що дає найкращий ефект. У ній суміщені медикаментозний і апаратний методи.

Результати детоксикації:

 • Зняття гострої тяги до алкоголю.
 • Відновлення обміну речовин.
 • Очищення організму від алкогольних токсинів.
 • Відновлення нормальної роботи внутрішніх органів і систем.
 • Позбавлення від безсоння, дратівливості і депресії.

Реабілітація алкоголіків і лікування алкоголізму - ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Кодування від алкоголізму

При бажанні пацієнта нашого Центру пропонується кодування, спрямоване на формування стійкого неприйняття алкоголю. Якщо закодований вип’є, він буде відчувати лише симптоми отруєння – блювоту, запаморочення, тремтіння, головний біль. Кодування від алкоголізму в клініці добре тим, що поки пацієнт звикає до тверезого життя, будь-які спроби випити присікаються: формується рефлекс, який блокує бажання вживати, а також почуття відрази до будь-якого алкогольного напою.

Ефективне кодування від алкоголізму – одна з важливих складових у лікуванні алкозалежної людини.

Крок 4. Психологічне відновлення в Medplusі

Одного виведення токсинів з організму мало, він не звільняє психіку людини від підступного пристрасті. Залежному необхідна щоденна психологічна робота. Вона здійснюється під час проживання в реабілітаційному центрі.

Мінімальний курс становить один місяць. В цей час хворий отримує психологічну допомогу – внутрішню свободу від алкоголю – і бере курс на тверезе життя.

Наші фахівці, сертифіковані психологи, психотерапевти і консультанти з хімічної залежності, на групових заняттях і особистих сесіях направляють пацієнта на те, щоб він зміг проаналізувати себе, своє життя і вчинки, навчився розпізнавати свої почуття, пропрацював ситуації з минулого, які спровокували його на вживання. За допомогою різних методів психотерапії пацієнтам стає легше розбиратися в причинах внутрішніх конфліктів і шукати ключі до їх вирішення. В процесі лікування клієнти нашого Центру щодня вчаться приймати правильні рішення, вибираючи життя.

Крок 5. Формування тверезого і здорового способу життя

psychologist hold patient hand alcoholism problem 99043 39861 300x200 - Лікування алкоголізму в Україні – 5 кроків до вільного життя

Питання, яке хвилює багатьох наших пацієнтів і їх рідних – як жити далі в соціумі без хімічних речовин? Не секрет, що повернення людини в звичну обстановку загрожує можливістю зриву і поверненням до колишнього способу життя. Але як то кажуть, попереджений, значить, озброєний: щоб уникнути зривів в нашому Центрі передбачено постреабілітаціонной супровід, а саме етап ресоціалізації. Це повторна соціалізація, адаптація в соціумі людини, яка пройшла курс реабілітації.

Ресоціалізація – заключний етап відновлення особистості, на якому зміцнюються ослаблені під час вживання соціальні зв’язки. Це радикальна зміна морально-етичних цінностей, який одужує залежної людини.

Переваги нашого центру

Наша організація має реабілітаційні центри по всій Україні, два центри знаходяться безпосередньо в Києві.

За роки роботи є успішна підсумкова база терапії: наркотичної, алкогольної, ігрової та токсичної залежностей. Приміщення центрів спеціально обладнані, сертифіковані, а сам персонал невпинно розвивається, маючи за спиною тисячі врятованих життів.

Як лікувати алкоголізм в домашніх умовах

Якщо залежний не готовий до лікування алкоголізму в клініці, це можна зробити вдома. Основним фактором лікування в домашніх умовах є те, що хворий повинен мати сильне бажання вилікуватися. Крім того, його обов’язково повинні підтримувати рідні.

Фахівці нашого Центру дають наступні рекомендації:

 • сон 7-9 годин на добу;
 • збалансоване харчування;
 • рясне пиття води від 1,5 літрів в день;
 • відмова від солоного і гострого;
 • щоденні прогулянки від 5000 кроків;
 • контрастний душ вранці і ввечері;
 • заняття хобі і творчістю у вільний час;
  зарядка.

Головна рекомендація при лікуванні алкоголізму в домашніх умовах – повна відмова від алкоголю. Ніхто в поле зору хворого не повинен вживати алкоголь і навіть нагадувати йому про це.

І пам’ятайте: алкогольна залежність виліковна. Лікування алкоголізму в Україні в останні роки вийшло на принципово новий якісний рівень. Не впадайте у відчай, якщо ви або ваші близькі страждають на цю недугу, головне – щире прагнення від нього позбутися.

Реабілітація алкоголіків і лікування алкоголізму - ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Скільки коштує лікування алкоголізму?

❗️❗️ Безумовно Лікування буде набагато ефектівніше только тоді, коли перелогових стані активним учасником лікувального процесса. А так же нужно розуміті что безліч факторів может впліваті на Ціну. Например вибір міста.

Так само на Ціну впліватіме:
Готовність и усвідомлення пацієнта (бажання позбутіся від проблеми). Від цього буде залежаться длительность курсу, а соответсвенно и ціна.

Степень нанесеного збитків. (Тобто которого роду буде проводитися Детоксикація організму и ее длительность. Клініка и медикаментозне супровід має свою Ціну, тому цею фактор так само впліне на ЗАГАЛЬНІ витрати лікування)

Скільки часу займає лікування алкоголізму?

❗️❗️ длительность лікування алкоголізму буде залежаться від:
1. Ступені нанесеного збитків на фізічному Рівні
2. Загальний стаж вживання

Так само лікування винне складатіся з двох етапів:

Фізичне Відновлення (Детоксикація організму)
Психологічна адаптація (спілкування и робота з психологом, соціалізація.

З Огляду на всі фактори можна сделать Висновок, что лікування алкоголізму может тріватіме від одного місяця и вищє.

 

Що таке кодування від алкоголю?

❗️❗️ Кодування є нічим іншим як забороною (кодом) на вживання алкоголю. Це один із способів лікування алкоголізму в сучасному світі. Способи такого лікування можуть бути різними, але мета їх одна – тимчасове утримання.

У нашій клініці багаторічний досвід фахівців повністю компетентний у питаннях кодування і зможе допомогти у виборі правильного і більш ефективного методу кодування і способу лікування саме для вас.

Статьи по теме

Тест на визначення наркотичних речовин в організмі. Стадії наркоманії

Тест на визначення наркотичних речовин в організмі. Стадії наркоманії

В останні десятиліття дуже часто можна зустріти зовсім юних хлопців, які підсіли на ті чи інші наркотичні речовини. Багато мимоволі задаються питанням: «Куди дивилися і дивляться їх батьки, хіба за зовнішнім виглядом не видно, що з дитиною відбувається щось недобре?»...

Лікування алкоголізму в Вінниці

Лікування алкоголізму в Вінниці

Утримуватися від спиртних напоїв можуть далеко не всі. Деякі взагалі не вживають нічого подібного, але деякі не можуть жити без алкогольного допінгу. Іноді захоплення переростає в справжню залежність, з якої вже не вибратися без спеціалізованої допомоги. Коли алкоголь...

Лікування алкоголізму в Одесі

Лікування алкоголізму в Одесі

Алкогольна залежність змінює життя людини в гіршу сторону, роблячи його слабким і безвольним. Згодом відбувається деградація особистості, в ході якої залежний втрачає прості людські цінності, інтерес до життя і своє «Я». Незважаючи на існуючі міфи про невиліковність...