Лікування наркоманії в Україні

В обласних і регіональних центрах, у великих містах наркоманія процвітає і нікого не щадить. Не дарма наркотичну залежність називають чумою 21 століття. Тому питання лікування наркоманії в Україні в наш час стоїть особливо гостро.

Всі спроби самостійного позбавлення від залежності приречені на провал. Хвороба має комплексну природу, зачіпає безліч сфер життя, тому лікування від наркоманії – тривалий і трудомісткий процес. Досвідчений і спеціально навчений персонал центру реабілітації наркозалежних “Medplus”, постійно вдосконалюючись, впроваджуючи в свою практику новітні технології і знання, вже довгий час успішно допомагає наркоманам і алкоголікам знайти новий шлях у житті.

Витоки формування наркоманії в мегаполісах

Існує повір’я, що особливо вразливі до хвороби залежності люди зі слабкою силою волі, аморальні і слабкі особистості. У деяких випадках формування схильності до вживання наркотиків відбувається в утробі матері. Але основним переважаючим фактором буде культура, вплив з боку суспільства. Молоді люди з незміцнілої психікою, вживаючи наркотики, тим самим, хочуть виділитися з натовпу, показати свою значимість і унікальність, копіюють поведінку зірок шоу-бізнесу.

Молодь мегаполісів, що збилися зі шляху, зазвичай переслідує такі цілі:

 • бути прийнятим в суспільстві однолітків, дворової компанії,
 • стати бунтарем, що йде проти системи і суспільства,
 • вирішити психологічні проблеми всередині себе, знайти швидкий вихід із ситуації.

Для дорослого населення наркотики є якоюсь подобою “ліки”, яке вони використовують для:

 1. зняття стресу, придушення страху, позбавлення від незадоволеності собою,
 2. боротьби з фізичним болем, проблемами зі здоров’ям,
 3. посилення статевих функцій, лібідо,
 4. того, щоб стати членом певної соціальної групи,
 5. полегшення болю при раку та ін. невиліковних захворюваннях,
 6. того, щоб протиставити себе жорстокому сучасному суспільству.

Якщо підвести підсумок, стає зрозуміло, що молодь вживає наркотики здебільшого з прагнення пізнати світ, дорослі ж хочуть забутися, відсторонитися від того, що відбувається, задовольнити психологічні потреби.

Специфіка терапії наркозалежності

alfarehab.ru narko 3 300x200 300x200 - Лікування наркоманії в Україні

Наркозалежність в Україні визрівала роками, навіть десятиліттями. Кількість наркопотребляющей молоді збільшується у геометричній прогресії. День у день присікаються все нові й нові шляхи наркотрафіку; виявляють потаємні лабораторії з виробництва сильнодіючих і психотропних синтетичних речовин. Зволікати в тому, щоб звернутися за допомогою немає сенсу і навіть небезпечно, тільки сьогодні співробітники РЦ “Medplus” готові дати Вам вичерпну інформацію, відкрити шляхи вирішення даної проблеми.

Лікування наркоманії в кожному регіоні має специфічний характер: завжди потрібно спиратися на стан справ в місті, особливо інфраструктури, брати в розрахунок вплив культури і оточення. Адже здебільшого ці фактори безпосередньо впливають на збільшення числа наркозалежних. Деструктивна середовище, в якому культивуються помилкові цінності і ниці інстинкти, завжди стає магнітом для незміцнілої підліткової психіки. Це ціла система зі своєю музикою, звичаями, жаргоном і ритуалами вживання. Крім того, що наркоман вбиває себе, причому шкоди від наркотиків для організму залишається на все життя, він також згубно впливає на своїх родичів, сім’ю. Професійний персонал нашого закладу надає кваліфіковану допомогу для нужденних, діагностує хворобу на початковій стадії, дає залежним все знання та інструменти для реабілітації та ресоціалізації, подальшої успішної життя в суспільстві.

Відео – як повернутися до нормального життя: допомога наркозалежним

Деструктивний вплив наркотиків

Якщо людина вживає наркотики навіть невеликий термін, все ж його психіка і поведінка схильна до видимих змін. Відбувається підміна особистості. Неадекватність реакції на навколишній світ, некероване поведінку, негативне ставлення до людей, бажання переступити закон заради чергової дози речовини.

lechenie narkomanii 1 1 300x193 - Лікування наркоманії в Україні

Сучасний наркобізнес не стоїть на місці, вкидає на ринок споживача все нові і нові речовини. У зв’язку з цим, симптоми від вживання широкі в своєму різноманітті. Первинні зміни в головному мозку на момент початку вживання практично не виявляються сучасною медициною. Але зміни в нервовій системі виявляються досить рано, вже в перші місяці.

Якщо батьки бачать зміни в психічному здоров’ї дитини, часті перепади настрою, безпричинну ейфорію, нервозність, депресію, їм рекомендується негайно звернутися за підтримкою і консультацією до наших фахівців. Навіть перші прийоми речовини ведуть до органічних змін в головному мозку, після чого людина втрачає контроль за вживанням, самосвідомість, що в кінцевому рахунку може привести до інтоксикації і смерті.

Велику небезпеку в собі таїть абстинентний синдром, який може тривати від 10 днів до місяця. Велика частина передозувань, більше 80% призводить до анафілаксії і передчасного відходу з життя.

Реабілітація наркозалежних - ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Лікування наркоманії починається наступним чином: фахівці збирають відомості про клієнта, проводять моніторинг здоров’я та психіки, звертають увагу на специфіку виховання і середу, куди повернеться клієнт після реабілітації. Це сприяє формуванню у фахівців цілісного образу: який організм у хворого, які об’єктивні причини, через які він почав вживати речовини змінюють свідомість. Програма, що включає комплексний підхід, підбирається до кожного пацієнта індивідуально, що в результаті робить перебіг реабілітації ефективним і безпечним.

 

Як здійснити вибір реабілітаційного центру?

 1. Зверніться за професійною допомогою. Вам слід звернутися в установу, де працюють справжні доктора, психологи, соціальні працівники, консультанти, а також духовні наставники. Все з них повинні мати відповідне утворення, що може бути підтверджено документально – дипломами, сертифікатами і тому подібним.
 2. Не вірте і не вибирайте ті центри, співробітники яких стверджують, що від залежності можна вилікуватися часом, спортом, важкою працею або релігійно. Все це не відповідає дійсності.
 3. Лікування наркоманії вимагає професійного підходу і кваліфікованих фахівців. Однак ви повинні розуміти, що професійне лікування в Центрі може включати деякі елементи спорту, духовних занять або трудотерапії. В даному випадку професіонали відрізняються тим, що використовують ці елементи лише як додаткові, але не як основні.
 4. Тривалі і короткі програми лікування не є ефективними. Оптимальний і ефективний термін лікування дорівнює 4 місяців.
 5. Не варто довірятися тим організаціям, які намагаються залучити пацієнтів за рахунок безкоштовного лікування. Зміст будь-якої клініки або центру вимагає грошових вкладень. Крім того, для лікування наркоманії потрібна велика кількість персоналу обслуги, забезпечення гарного харчування, покупка медикаментів і інше. Пам’ятайте, що навіть фінансовані з державного бюджету центру, а також ті установи, що мають багатих спонсорів, не в змозі утримувати себе повністю самостійно і не приймати пожертв.
 6. Майте на увазі, що замісна терапія з використанням бупренорфена, метадолу і Еднок не є лікуванням наркоманії. Мета її використання зовсім інші.
  Набагато більш привабливим і правильним рішенням буде вибирати центр, що знаходиться в іншому місті, ніж місто вашого проживання.
 7. Слід переконатися, що центр розташований в межах міста. Особи, які страждають на наркоманію та алкоголізм, мають слабке здоров’я і безліч захворювань. Ймовірно, що такій людині знадобиться швидка допомога.
 8. Якщо центр розташований поза межами міста, лікарі можуть просто не встигнути приїхати, щоб врятувати пацієнту життя.
 9. Попросіть представників центру дати вам номери тих, хто у них вже лікувався. Ви повинні поставитися з підозрою до ситуації, коли у центру не було клієнтів, фото і відгуки яких можна побачити, а також до ситуації, коли у вас немає можливості особисто зв’язатися з тими, хто вже проходив таке лікування в цьому центрі.
 10. Попросіть центр надати рекомендації від державних установ. Центр, який проводить ефективне лікування, завжди має такі рекомендації. Дійсно ефективний центр, який має високі результати, завжди зможе надати рекомендації від місцевих або обласних органів охорони здоров’я, від наркологічного диспансеру, інший клініки або центру.
 11. Не варто нерозривно пов’язувати високу ціну лікування з хорошими результатами і думати, що така ціна у всіх випадках виправдана. Є такі центри, які спочатку встановлюють захмарні ціни на свої послуги. І деякі люди можуть повірити, що така ціна дійсно виправдана, адже високе якості завжди супроводжується високою ціною. Ми можемо погодитися з тим, що найякісніші послуги коштують дорого, проте будь-який рівень ціни повинен бути обгрунтований і відповідати запропонованим послугам, в чому вам варто переконатися.

Переваги нашого центру

Наша організація має реабілітаційні центри по всій Україні, два центри знаходяться безпосередньо в Києві. За роки роботи є успішна підсумкова база терапії: наркотичної, алкогольної, ігрової та токсичної залежностей. Приміщення центрів спеціально обладнані, сертифіковані, а сам персонал невпинно розвивається, маючи за спиною тисячі врятованих життів.

Лікування наркоманії в «Medplus»

232572169 w640 h2048 2577 300x256 - Лікування наркоманії в Україні

Терапія залежності включає в себе послідовність кроків.

 1. Підготовка – 3-6 тижнів.
 2. Період реабілітаційного процесу:
 • адаптація (1,5 місяця),
 • етап інтеграції (2-3 місяці),
 • стабілізація результату (3 місяці).
 • Ресоціалізація в соціумі (від 3 до 6 місяців).

Підсумком повного курсу лікування від наркоманії є те, що клієнт після реабілітації може самостійно жити в суспільстві. У нього з’являється мета життя, сили для її здійснення. Його особистість стає повноцінною, самодостатньою, присутній впевненість в собі. Крім цього, наші психологи допомагають родині залежного знайти внутрішню гармонію і взаєморозуміння.

Коли у вас є така проблема, поспішайте звернутися до нас, поки не пізно! Професіонали своєї справи, лікарі та фахівці з залежності, складуть Вам спеціальну та індивідуальну програму курсу.

Крім медикаментозного лікування, використовуються різні професійні техніки, тренінги:

 • “Духовне пробудження”,
 • “Рівний – рівному”,
 • “Зцілення мистецтвом”,
 • “Трудова терапія”,
 • “Лікування з-залежності”

Підсумовуючи сказане вище, кожен пацієнт – окремий випадок. Ми знаходимо до нього індивідуальний підхід. Багато уваги приділяється психологічній підготовці, перевиховання пацієнта, адже позбавити людину від фізичного бажання вживати – мала частка на шляху до тверезого життя.

Лікування наркозалежності має різносторонній підхід. Зняти ломку і позбавити людину від одержимого бажання вживати недостатньо. Важливо розібратися в причинах, коренях залежності: не зрозумівши це, пацієнт навряд чи залишиться тверезим довгий час. Завдяки заняттям в групах, спеціальними заходами, ми допомагаємо пацієнтові розібратися в собі, переглянути життєві пріоритети, знайти духовні цінності. Надалі пацієнт буде успішно застосовувати отримані знання і досвід в реальному житті.

Чому ми заслуговуємо довіри?

Багато людей, зіткнувшись з цією проблемою, бояться, соромляться і соромляться шукати допомоги на стороні, у фахівців. Ця помилка об’єднує багатьох, у кого сімейна біда – наркоманія. Але самостійні спроби вирішити проблему не є вдалими, так показує багаторічна практика. Швидше, такі спроби навіть погіршують стан справ. Використовуючи принципи лікування наркоманії, фахівці нашого центру навчать Вас переживати почуття, керувати ними, також буде дана інформація про те, як взаємодіяти з залежними людьми. Знайте, звернувшись до нас, ви отримаєте вичерпну професійну допомогу, анонімність гарантується.

testfile412 300x202 - Лікування наркоманії в Україні

Тотальна ізоляція

Пацієнта потрібно ізолювати від інших вживають залежних, деструктивної середовища, в якій він продовжить вживати наркотики. Наші фахівці проводять постійний моніторинг стану пацієнта. Закритий характер установи обгородить пацієнта від подальшого вживання, тим самим, збереже йому життя.

Конфіденційність

Вся інформація про пацієнта зберігається в суворій таємниці, використовується тільки для успішного лікування наркоманії, не підлягає розголосу ні за яких умов. Особиста інформація недоторканною!

Взаємодія з рідними і близькими

Не володіючи всією повнотою про захворювання залежно, родичі не можуть ніяк допомогти хворому. Швидше, неправильні дії по відношенню до наркоману погіршують його стан справ. “Погода в домі”, конструктивні сімейні зв’язки, підтримка пацієнта – все це має важливий внесок в успіх терапії. Все, що від Вас потрібно – зв’язатися з командою наших професіоналів – так ви отримаєте правильні техніки взаємодії з людиною, свідомість якого затуманила наркотичним зіллям.

Протягом всього процесу лікування наркоманії, фахівці виявляють себе більш ніж як професіонали: вони разом з пацієнтом борються за його одужання, вкладаючись по максимуму. Звертаючись за допомогою до нас, Ви отримаєте підтримку в повній мірі. Команда персоналу, тандем лікарів і фахівців, наполегливо і вірно прямує до своєї мети, тому успіх в лікуванні від наркоманії забезпечений!

Реабілітація наркозалежних - ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Часті питання

Як розвивається наркоманія у людей, що вживають “легкі” наркотики?

❗️💊 Наркоманія в принципі, має в собі такі поняття, як толерантність і заклопотаність речовиною (тяга)
На біологічному рівні – це тоді, коли організму стає мало штучно виробленого дофаміну, і потрібно вже більше, ніж раніше, або потрібна заміна речовини на більш сильне.

Мова йде про те що залежність будь то від легких, будь то від важких наркотиків має три етапи розвитку.
1 стадія: «рожевий період» (епізодичне вживання,
2 стадія: «розвиток» (толерантність, систематичне вживання, створення виправдувальною бази і захисних механізмів «заперечення«)
3 стадія: «втрата контролю» (посилення стану по біо, психо, соціо і духовних сфер життя, втрата цілей і цінностей, а так само абстиненція)

Наскільки ефективно лікування наркоманії?

❗️💊 На це питання неможливо відповісти однозначно.
Коректніше було б сказати який із способів лікування ефективніше?

Відповідь криється в сукупності медикаментозного і психологічного підходу. Якщо все зроблено правильно і вчасно шанс повного одужання значно збільшиться.

Але при цьому 100% гарантії немає ніде в світі.

На результативність лікування буде впливати наступне:
 ◻️ Усвідомлення пацієнта і готовність до лікування
 ◻️ Якісно проведена детоксикація,
 ◻️ Правильний Вибір клініки
(Реабілітаційного центру)
 ◻️ Компетентність фахівців
 ◻️ Адаптація в соціумі

Скільки коштує лікування наркоманії?

❗️💊 Важливо розуміти, що ступінь ураження у кожного залежного різна. Відповідно і ціна лікування буде для кожного індивідуальна.

Фактори, що впливають на ціну лікування:
◻️ Ступінь пошкодження організму
тривалість детоксикації і вибір препаратів (це залежить від того, який вид наркотичних речовин вживала людина.
◻️ Загальний стаж вживання (від цього залежить тривалість психологічного курсу,
профілактики подальших «зривів» і повернення до колишнього життя.
◻️ Умови проживання в клініці.

Тому Якщо Вас цікавить лікування наркозалежності, ціна в цьому випадку розраховується індивідуально.

Скільки часу займає лікування наркоманії?

❗️💊 Бажання хворого вилікуватися від наркоманії і змінити своє життя на краще, допоможе правильно підійти до лікування і уникнути можливих рецидивів. При цьому так само має значення характер і стадія захворювання, частота чергування ремісій і рецидивів:

Обов’язковими для лікування повинні бути два етапи:
  ◻️ Підтримка фізичного здоров’я
  ◻️ Підтримка психологічного стану.

В середньому повноцінний курс може тривати від місяця до 6.

Статьи по теме

Тест на визначення наркотичних речовин в організмі. Стадії наркоманії

Тест на визначення наркотичних речовин в організмі. Стадії наркоманії

В останні десятиліття дуже часто можна зустріти зовсім юних хлопців, які підсіли на ті чи інші наркотичні речовини. Багато мимоволі задаються питанням: «Куди дивилися і дивляться їх батьки, хіба за зовнішнім виглядом не видно, що з дитиною відбувається щось недобре?»...

Лікування алкоголізму в Вінниці

Лікування алкоголізму в Вінниці

Утримуватися від спиртних напоїв можуть далеко не всі. Деякі взагалі не вживають нічого подібного, але деякі не можуть жити без алкогольного допінгу. Іноді захоплення переростає в справжню залежність, з якої вже не вибратися без спеціалізованої допомоги. Коли алкоголь...

Лікування алкоголізму в Одесі

Лікування алкоголізму в Одесі

Алкогольна залежність змінює життя людини в гіршу сторону, роблячи його слабким і безвольним. Згодом відбувається деградація особистості, в ході якої залежний втрачає прості людські цінності, інтерес до життя і своє «Я». Незважаючи на існуючі міфи про невиліковність...