Наркологічні клініки в Україні

Наркоманія – хвороба, яка зачіпає всі сфери людської особистості – фізичну, психічну, соціальну і духовну. Тому й лікування має мати різнобічний характер і проводитися в кілька етапів.

1 етап – це детоксикація в наркологічній клініці, зняття ломки, фізичне відновлення. Лікар-нарколог пропонує сім’ї на вибір кілька варіантів лікування. Вони відрізняються один від одного тривалістю, препаратами і вартістю.

2 етап – проживання в реабілітаційному центрі, де глибоко опрацьовуються два аспекти: психологічний і духовний. Фахівці “Medplusу” використовують найефективнішу методику відновлення особистості “12 кроків“. Вона використовується для лікування залежних у всьому світі. У програмі закладені загальнолюдські духовні принципи, дотримуючись яких людина змінює своє мислення, ставлення до себе, світу і оточуючим, вчиться жити і радіти життю – тверезо, чисто і без хімічних речовин.

Психологи наркологічної клініки “Medplus” проводять щоденну роботу з кожним клієнтом індивідуально і в групах. Це допомагає пропрацювати негативний досвід, що склався за час вживання, і замінити його на позитивний, який покладе початок для нового життя.

3 етап – ресоціалізація – активна робота з соціальною сферою життя, який одужує залежного, де у нього є вільний вихід і доступ до соціуму, з одночасним перебуванням під наглядом фахівців. Тут у пацієнта з’являються нові завдання. Тут він вчиться жити заново: правильно розпоряджатися фінансами, спілкуватися з людьми, вирішувати ті чи інші зовнішні чи внутрішні проблеми самостійно, без допомоги психологів або консультанта Центру.

Реабілітаційні центри для алкоголіків в Україні

Реабілітаційна програма для алкозалежних також складається з декількох етапів, які повинні проходити в певній послідовності: медичне очищення організму – психологічне відновлення – соціалізація.

Без проходження цих трьох найважливіших етапів гарантій на повне одужання пацієнта професіонали вам не дадуть. Перший етап – детоксикацію – якщо фізичний стан не критичний, можна припустити, але ось без психологічної допомоги з хворобою впоратися практично неможливо. У нашому суспільстві, на жаль, прийнято робити акцент на відновленні фізичного стану. Залежний думає, що знявши абстиненцію, з тягою до алкоголю він впорається сам. Але кожен раз наступає на одні і ті ж граблі. І це лише сама верхня і мала частина айсберга під назвою “алкогольна залежність”. Дайте собі час на відновлення, поставтеся до свого здоров’я з усією серйозністю хоч раз в житті, і воно обов’язково скаже вам “дякую”.

Реабілітаційні центри для залежних в Україні

«Medplus» допомагає позбутися від залежності навіть в найскладніших випадках. Нерідко причиною смерті алко – або наркозалежного стає те, що він просто не встиг вчасно звернутися за допомогою, не бажаючи визнавати хворобу і не усвідомлюючи її масштабів. Все, що від нього вимагається – усвідомлення і готовність впоратися з залежністю. Але на ділі це виявляється не так просто. Реабілітаційний центр “Medplus” стане місцем, яке допоможе вам у цьому.

img 7818 scaled - Наркологічні клініки в Україні

Реабілітація алкоголіків і наркозалежних - ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Філії “Medplusу”

Реабілітаційний центр в Києві

IMG 5538 300x200 - Наркологічні клініки в Україні

Формат реабілітаційного центру для залежних в Києві більше схожий на будинок відпочинку, ніж на лікувальний заклад, і являє собою комфортабельний котедж, де все направлено на те, щоб пацієнт був сфокусований на собі і своєму “Я”. На доглянутій території будинку панує атмосфера тиші і спокою, де можна побути наодинці з природою і поміркувати про своє життя.

В котетджі є все необхідне для гармонійного відновлення душі і тіла клієнтів Центру: тренажерний зал і сауна, басейн і їдальня, дво- та тримісні кімнати з зручними ліжками і прекрасним видом з вікон, а також просторий зал для проведення групових занять, таких як ранкова зарядка, психо- і арт-терапія, підведення підсумків дня і інших заходів.

Детальніше про Київський центр

Реабілітаційний центр в Рівному

46hg18ytidome9cf5b0kuvw2lz7rpnsjaxq3 300x225 - Наркологічні клініки в Україні

Реабілітація алко- і наркозалежних в Рівному проходить як і в інших філіях на основі всесвітньо відомої програми “12 кроків”. Її ефективність доведена тисячами позитивних відгуків людей, які повернулися до нормального соціального життя. Незважаючи на тривалий курс відновлення особистості, вартість лікування в Рівне порадує вас адекватністю, доступністю і хорошим співвідношенням “ціна-якість”.

Завдання, які ставить перед собою реабілітаційний центр для наркозалежних в Рівному зводяться до одного – навчити кожного пацієнта добровільно відмовлятися від наркотиків чи алкоголю і робити вибір в сторону життя.

Детальніше про центр в Рівному

Реабілітаційний центр в Тернополі

Medplus 300x200 - Наркологічні клініки в Україні

Тернопіль – одне з найзеленіших, екологічно чистих і красивих міст Західної України. Проблема наркоманії та алкоголізму в Тернополі стоїть так само гостро, як і в інших областях, тому наш центр реабілітації в тихому районі міста готовий прийняти всіх бажаючих. Він обладнаний за всіма стандартами комфортного проживання, з продуманим 3-разовим збалансованим харчуванням і щоденною роботою фахівців в області лікування залежностей.

Розклад Центру досить насичений. Це зроблено для того, щоб клієнти були в тонусі і не відволікалися на думки про минуле життя і вживанні. Сучасні методики з лікування наркоманії і алкоголізму, що застосовуються в Центрі, реалізуються не тільки на території нашої країни, а й за кордоном.

Детальніше про Тернопільський центр

Реабілітаційний центр в Полтаві

dom41 300x159 - Наркологічні клініки в Україні

Полтава – важливий і великий культурний центр України. Населення становить приблизно 300 тисяч чоловік, і звичайно ж, в ньому чимало сімей, які потрапили в проблему залежності. Наш реабілітаційний центр в Полтаві співпрацює з різними культурними закладами міста і надає своїм пацієнтам можливість відвідування у вихідні дні театрів, кінотеатрів і виставок. Культурне виховання дуже позитивно позначається на духовному розвитку залежних.

Родзинка реабілітаційного центру в Полтаві – просторий хол, де між групами та іншими щоденними заходами можна перепочити, попити чаю і поспілкуватися один з одним, будуючи плани на подальше життя в тверезості.

Подробнее о Полтавском центре

Реабілітаційний центр в Одесі

wtubroa3dcp4s5hlqj2y0fz7e8gikvx96mn1 300x224 - Наркологічні клініки в Україні

Одеса – Перлина біля моря. Хто не любить цей дивовижний, самобутній, чорноморське місто ?! У всі часи йому присвячували вірші та пісні, в ньому зняли величезну кількість фільмів, а одеський гумор заслуговує окремого пункту. Але є й інша сторона. Одеса – портове місто, тому, на жаль, він завалений наркотиками не тільки місцевого, а й закордонного виробництва. Тож не дивно, що проблема наркоманії стоїть там особливо гостро.

Реабілітаційний центр в Одесі відрізняється високим рівнем комфорту і благоустрою. До того ж, він знаходиться недалеко від моря, і в гарну погоду клієнти і консультанти Центру ходять на пляж, влітку – позасмагати і викупатися, в іншу пору року – подихати морським повітрям і перезавантажитися на природі.

Детальніше про Одеський центр

Наркологічні клініки в Україні

Хочеться відзначити, що будинки і міста, в яких знаходяться філії “Medplusу” різні, всюди своя атмосфера, традиції і уклад, але все Центри об’єднує одне – щире прагнення кожного співробітника зробити життя одужує залежного вільніше, чистіше і щасливіше.

Реабілітаційний центр в Житомирі

dom511 300x159 - Наркологічні клініки в Україні

Котедж з усіма зручностями знаходиться в тихому і спокійному районі міста, недалеко від водойми, де можна освіжитися в спекотний день. Сучасне обладнання і ефективна програма реабілітації відіграють дуже важливу роль, але потрібно віддати належне високій кваліфікації співробітників Центру. Весь персонал має необхідну підготовку і досвід в роботі з залежними.

У зв’язку з цим у Центру високі показники ремісії випускників, які після закінчення курсу підтримують дружні відносини з персоналом.

Детальніше про наркологічний центр в Житомирі

Реабілітаційний центр в Харкові

har 31 300x225 - Наркологічні клініки в Україні

Харків – це красивий і доглянутий місто, в якому також розташовується філія “Medplusу”. У Центрі пропонуються комфортні умови проживання, 3-разове харчування, фізичні навантаження в тренажерному залі, сауна в вихідні дні. Розклад занять, спрямованих на внутрішню роботу, складено фахівцями таким чином, щоб сильно не перевантажувати клієнтів, але в той же час, щоб у них не було багато вільного часу, який на перших етапах лікування їм не корисно.

Це пов’язано з тим, що залежні не вміють жити справжнім моментом, постійно “відлітаючи” думками в минуле. Навчитися жити “тут і зараз” і радіти життю – одна з основних задач, що стоять перед нашими пацієнтами.

Детальніше про центр в Харкові

Реабілітаційний центр у Львові

Львів – унікальне місто Західної України з самобутньою історією, неповторною архітектурою і особливою атмосферою. Реабілітація у Львові – це відмінні умови з сучасною технікою і меблями, якісно виконаним ремонтом і всіма зручностями. Кімнати розраховані на проживання 2-4 осіб, у кожного є тумбочка і гардероб. Все це дуже благотворно позначається на загальному психологічному кліматі реабілітаційного центру в цілому та кожного пацієнта окремо, адже багато хто з них останніми роками вживання жили не в найкращих умовах.

Високопрофесійні фахівці львівського центру день і ніч трудяться на благо своїх підопічних.

Детальніше про Львівську клініку

img 6840 scaled - Наркологічні клініки в Україні

Співробітники центру “Medplus” дотримуються головного принципу, згідно з яким лікування має розпочатися якомога швидше і тільки досвідченими фахівцями. Після повноцінного огляду хворого лікарі можуть максимально точно визначити ту методику лікування, яка виявиться найбільш результативною.