Реабілітаційний центр в Харкові

Наркоманія – значення цього слова викликає у людей страх і безвихідь. У суспільстві сформувалося стійке поняття, що наркоманія – це щось дуже погане, а головне, непоправне. Але наркотики – це не вільний, вольовий вибір людини. Це хвороба, з якою не потрібно мірятися, її необхідно лікувати … Комплексне лікування наркоманії проводиться в одному з українських міст – у Харкові.

Довгий час наркоманів вважали людьми «втраченими для суспільства», так як вживання наркотиків вважалося усвідомленим вибором людини. І тільки останнім часом фахівці поглянули на цю проблему глибше, почали її вивчати, досліджувати. Наркоманія- це згубна звичка, яку можна перемогти! На таку концепцію спирається робота в центрі реабілітації наркоманів Харків.

Комплексне лікування

Реабілітація наркоманів в Харкові базується на комплексному і одночасно індивідуальному підході до кожного пацієнта. Наркомана виривають з сформованого способу життя, оточення, де вживання наркотиків було основним його метою і мотивом, і поміщають в центр для подальшого лікування. Людина потрапляє в сферу людей з тієї ж проблематикою, з ними можна розмовляти на хвилюючі теми, його не засудять і, більш того, зрозуміють і підтримають. Пацієнти цілодобово перебувають під наглядом професійних фахівців, які нададуть допомогу в будь-яку хвилину. Це може бути, як лікування медикаментами для зняття фізичної залежності, так і консультація у психолога. Кожному пацієнту розробляють схему лікування і реабілітації. Вона також включає в себе консультацію з рідними «співзалежних» наркомана.

photo 2020 05 18 19 35 09 - Реабілітаційний центр в Харкові

Реабілітація наркозалежних в Харкові - ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Фотогалерея харківської філії наркологічний клініки “Medplus”

Першочерговим завданням в реабілітації наркомана стає усвідомлення ним свого вибору згубної звички. Пацієнт приймає позицію, що він наркоман, це хвороба і існує шлях до одужання. У нього є вибір: продовжувати вживати наркотики або жити без них здоровим повноцінним життям. Для роботи над цим завданням застосовується комплекс програм і методик, що використовуються у світовій практиці лікування людей з хімічною залежністю. Індивідуальний підхід в лікуванні кожного пацієнта дає можливість змінити характер наркомана, його залежність від згубної звички і відповідний спосіб життя. У центрі також приділяють увагу фізичному розвитку, тому що тільки в здоровому тілі розвивається міцний дух і воля. Реабілітаційний центр часто відвідують священнослужителі, допомагаючи хворим повернути віру в себе, вирішити духовні проблеми.

Реабілітаційний центр в Харкові

Центр реабілітації наркоманів унікальний тим, що розташований в місті Харків, в медичній академії якого, знаходиться єдина кафедра наркології. Професор і доцент кафедри наркології є провідним фахівцем центру.

img 6840 scaled - Реабілітаційний центр в Харкові

Співробітники центру “Medplus” дотримуються головного принципу, згідно з яким лікування має розпочатися якомога швидше і тільки досвідченими фахівцями. Після повноцінного огляду хворого лікарі можуть максимально точно визначити ту методику лікування, яка виявиться найбільш результативною.