Лікування алкоголізму в Вінниці

Утримуватися від спиртних напоїв можуть далеко не всі. Деякі взагалі не вживають нічого подібного, але деякі не можуть жити без алкогольного допінгу. Іноді захоплення переростає в справжню залежність, з якої вже не вибратися без спеціалізованої допомоги.

Коли алкоголь стає єдиною радістю в житті для людини, пора почати його лікувати. Мало хто хоче вилікуватися, але під натиском близьких і рідних здаються. Важливо на перших парах надати залежній людині потужну підтримку. Адже алкоголь здатний руйнувати здоров’я, змушувати особистість деградувати, опускатися буквально на саме дно.

За даними ВООЗ та Інституту показників і оцінки здоров’я в 2017 році, в Україні зафіксовано понад 1,7 мільйона чоловік залежних від алкоголю. Чи не складно провести приблизний підрахунок, який покаже, що у Вінницькій області проживає близько 70 тисяч осіб, які можуть мати потребу в лікуванні алкогольної залежності.

Симптоми алкоголізму

Діагноз «алкоголізм» ставиться лікарем на підставі наступних симптомів і ознак:

• Втрата контролю над собою і кількістю випитого.
• Часткова амнезія: людина не пам’ятає, що відбувалося під час пиятики.
• Важке ранкове похмілля.
• Відсутність блювотного рефлексу.
• Регулярне запійний пияцтво.

Співробітники нашого Центру виділяють 5 кроків до здорового життя. Ці кроки – не догма, вони просто допомагають зорієнтуватися і вибрати потрібний курс лікування алкозалежної пацієнта. Кожен з них необхідний і повинен відбуватися у зазначеній нижче послідовності.

Лікування алкоголізму в Вінниці в нашому центрі гарантує успіх.

wctbe4j7axkh26god5nfv9lpi8smyq0u13rz - Лікування алкоголізму в Вінниці

Всі умови, які можуть знадобитися для ефективного результату, є в спеціалізованому центрі. Зазвичай лікування проводиться в стаціонарних ситуаціях, тому як так легше контролювати залежного. Адже навіть найкраще лікування може іноді зійти нанівець, якщо послабити контроль. Спокус занадто багато, а ще не зміцнілий людина набагато легше піддається на провокації.

Люди з алкогольною залежністю майже завжди хочуть випити. Самостійно зупинитися майже ніхто не може. Коли людина потрапляє в заручники до спиртного, це дуже сумно. Але професійне лікування дозволяє позбутися від такої проблеми. На задній план відходять бажання випити, тому що за справу беруться фахівці. Таке лікування алкоголізму в Вінниці приносить реальний результат.

Важливо використовувати комплексний підхід для лікування. У клініці «Medplus» у Вінниці кодують від алкоголю, і ведуть боротьбу з алкогольною залежність найкращим для пацієнта методом:

  • Насамперед проводиться діагностика і напрацьовується план лікування.
  • Потім з організму виводяться шлаки і токсини. Ретельне очищення дозволяє зробити фізичний стан більш прийнятним.
  • А коли людина не відчуває гострого бажання випити і втоми, можна приступати до реабілітації. Вона також повинна бути комплексною. Одночасно потрібно використовувати роботу психологів і фізіотерапевтів.

Заміщення алкоголю повинно бути повним. Важливо підказати людині, ніж він може зайнятися в вивільнені від розпивання спиртних напоїв час. Не можна навіть думати про алкоголь.

Реабілітація алкоголіків і лікування алкоголізму в Вінниці - ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Сучасні психологічні коригувальні програми дозволяють швидко позбутися від алкогольної залежності.

Також важливо повернути людину до нормального соціального життя. Цей процес тривалий, але використовуючи комплексний підхід, а так само різні реабілітаційні програми («програма 12 кроків») і вдаючись до допомоги фахівців – цілком здійсненний. Контроль над пацієнтами під час кожного етапу є запорукою успіху. Професіонали знають, як вилікувати від алкоголізму в Вінниці в наркологічній клініці «Medplus».

Переваги нашого центру

Наша організація має реабілітаційні центри по всій Україні, два центри знаходяться безпосередньо в Києві.

За роки роботи є успішна підсумкова база терапії: наркотичної, алкогольної, ігрової та токсичної залежностей. Приміщення центрів спеціально обладнані, сертифіковані, а сам персонал невпинно розвивається, маючи за спиною тисячі врятованих життів.

Статьи по теме

Тест на визначення наркотичних речовин в організмі. Стадії наркоманії

Тест на визначення наркотичних речовин в організмі. Стадії наркоманії

В останні десятиліття дуже часто можна зустріти зовсім юних хлопців, які підсіли на ті чи інші наркотичні речовини. Багато мимоволі задаються питанням: «Куди дивилися і дивляться їх батьки, хіба за зовнішнім виглядом не видно, що з дитиною відбувається щось недобре?»...

Лікування алкоголізму в Одесі

Лікування алкоголізму в Одесі

Алкогольна залежність змінює життя людини в гіршу сторону, роблячи його слабким і безвольним. Згодом відбувається деградація особистості, в ході якої залежний втрачає прості людські цінності, інтерес до життя і своє «Я». Незважаючи на існуючі міфи про невиліковність...

Лікування алкоголізму в Житомирі

Деякі люди не проти випити, але при цьому контролюють себе повністю. А інші після буквально однієї порції втрачають контроль і не можуть зупинитися. Це викликає залежність. Алкоголізм веде до суттєвих порушень життя, тому як послаблює здоров’я, руйнує особистість,...