Лікування алкоголізму в Запоріжжі

Алкоголізм є справжньою бідою, і часом здається, що це глухий кут, що не має виходу. Залежний від алкоголю людина стає рабом, життя якого без алкоголю стає нестерпним. Тому для поліпшення стану людина продовжує пити, забуваючи про всі мирські радощі і щасливого життя.

Симптоми алкоголізму

Діагноз «алкоголізм» ставиться лікарем на підставі наступних симптомів і ознак:

• Втрата контролю над собою і кількістю випитого.
• Часткова амнезія: людина не пам’ятає, що відбувалося під час пиятики.
• Важке ранкове похмілля.
• Відсутність блювотного рефлексу.
• Регулярне запійний пияцтво.

Співробітники нашого Центру виділяють 5 кроків до здорового життя. Ці кроки – не догма, вони просто допомагають зорієнтуватися і вибрати потрібний курс лікування алкозалежної пацієнта. Кожен з них необхідний і повинен відбуватися у зазначеній нижче послідовності.

Якщо людина під дією алкоголю сам не розуміє потреби термінової допомоги, його порятунком повинні зайнятися близькі. Найбільш дієвим в цьому випадку буде звернення в профільну клініку, яка здійснює ефективне лікування алкоголізму в Запоріжжі на професійній основі. Адже фахівці знайомі з різними ситуаціями прояви алкогольної залежності, тому зможуть оперативно надати допомогу і значно поліпшити стан людини. Основним завданням спеціалізованого центру з лікування алкоголізму є створення правильної мотивації у хворого. Якщо у хворого немає бажання припинити негативний вплив алкоголю на його життя, то можна прищепити це бажання за допомогою правильних прийомів мотивації.

bigicotj3hn0g847arsf5mwq2kxd9puyelv61zb - Лікування алкоголізму в Запоріжжі

Щоб вилікувати людину і надалі викоренити у нього потреба в алкоголі, наші фахівці використовують особливі методики. Ми виробляємо комплексне лікування алкоголізму в Запоріжжі досить давно, внаслідок чого у пацієнтів не виникає рецидивів. Рідні можуть бути впевнені в самому якісному сервісі і догляді за пацієнтом, який буде постійно отримувати терапію і все, що потрібно. Якщо ви помітили, що ваш родич став занадто часто пити алкогольні напої, вам слід просто набрати наш номер +38 (096) 580-47-47, записатися на консультацію, це дозволить вчасно знайти проблему і швидше викорінити її.

Реабілітація алкоголіків і лікування алкоголізму в Запоріжжі - ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Сучасні психологічні коригувальні програми дозволяють швидко позбутися від алкогольної залежності.

Також важливо повернути людину до нормального соціального життя. Цей процес тривалий, але використовуючи комплексний підхід, а так само різні реабілітаційні програми («програма 12 кроків») і вдаючись до допомоги фахівців – цілком здійсненний. Контроль над пацієнтами під час кожного етапу є запорукою успіху. Професіонали знають, як вилікувати від алкоголізму в Запоріжжі в наркологічній клініці «Medplus».

Переваги нашого центру

Відмінною рисою нашого центру є анонімне лікування, а також використання індивідуального підходу в терапії. Наші фахівці створюють план лікування для кожного певного випадку, і результатом терапії буде повне відновлення особистості пацієнта, якою вона була до виникнення алкоголізму.

Пам’ятайте, що ви не перебуваєте один на один з проблемою, наші фахівці готові не тільки виробляти лікування, але і психологічно підтримувати пацієнта. Якщо ваша рідна людина не усвідомлює потреби в лікуванні, то можна створити нові умови життя, в яких виникає мотивація до змін. Швидке, індивідуальне лікування алкоголізму в Запоріжжі дозволить поглянути на життя по-новому.

Статьи по теме

Тест на визначення наркотичних речовин в організмі. Стадії наркоманії

Тест на визначення наркотичних речовин в організмі. Стадії наркоманії

В останні десятиліття дуже часто можна зустріти зовсім юних хлопців, які підсіли на ті чи інші наркотичні речовини. Багато мимоволі задаються питанням: «Куди дивилися і дивляться їх батьки, хіба за зовнішнім виглядом не видно, що з дитиною відбувається щось недобре?»...

Лікування алкоголізму в Вінниці

Лікування алкоголізму в Вінниці

Утримуватися від спиртних напоїв можуть далеко не всі. Деякі взагалі не вживають нічого подібного, але деякі не можуть жити без алкогольного допінгу. Іноді захоплення переростає в справжню залежність, з якої вже не вибратися без спеціалізованої допомоги. Коли алкоголь...

Лікування алкоголізму в Одесі

Лікування алкоголізму в Одесі

Алкогольна залежність змінює життя людини в гіршу сторону, роблячи його слабким і безвольним. Згодом відбувається деградація особистості, в ході якої залежний втрачає прості людські цінності, інтерес до життя і своє «Я». Незважаючи на існуючі міфи про невиліковність...