Лікування алкоголізму в Одесі

Алкогольна залежність змінює життя людини в гіршу сторону, роблячи його слабким і безвольним.

Згодом відбувається деградація особистості, в ході якої залежний втрачає прості людські цінності, інтерес до життя і своє «Я». Незважаючи на існуючі міфи про невиліковність захворювання, алкоголізм можна вилікувати. Філія «Medplusу» в Одесі пропонує дієві методи, що дозволяють позбутися згубної звички.

Філії «Medplus» в інших містах України

Ми надаємо реальну допомогу в лікуванні алкоголізму

Один з основних факторів, що впливають на успішне лікування алкоголізму, – тверде рішення хворого вилікуватися. Саме хворого, а не його сім’ї. Якщо залежний не хоче лікуватися, процес займе набагато більше часу.

Також необхідно розуміти, що швидкого і ефективного результату в позбавленні від алкогольної залежності досягти практично неможливо. Це тривалий процес, який включає в себе зміну не тільки звичок і способу життя, а й сприйняття навколишнього світу. Найголовніша і складне завдання – звільнитися від психологічної залежності. Але і про фізичний стан забувати не варто, тому що алкоголь так чи інакше руйнує внутрішню систему людини.

Регулярний неконтрольований прийом спиртного може призвести до таких захворювань і проблем, як:

 • Цироз;
 • Нестандартні серцеві і ниркові захворювання;
 • Головні болі, мігрені;
 • Збої в шлунково-кишковому тракті;
 • Безсоння;
 • Біла гарячка;
 • Депресія, підвищена тривожність;
 • Провали в пам’яті;
 • Асоціалізації.

Реабілітація алкоголіків і лікування алкоголізму в Одесі - ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

«Medplus» в Одесі пропонує комплексну допомогу в лікуванні: детоксикація, кодування і реабілітація.

Алкогольна детоксикація – це ряд процедур, спрямованих на очищення організму. Вона допомагає максимально полегшити абстинентний синдром, нормалізувати роботу організму, наситити його втраченими вітамінами і мікроелементами.

Висновок із запою в наркологічній клініці в Одесі проводиться ліцензованими лікарями-наркологами, які застосовують такі препарати, що гарантують відсутність хворобливих відчуттів і ефективне поновлення:

 • Абсорбенти – виведення токсинів;
 • Вітамінно-мінеральні комплекси – заповнення дефіциту мікроелементів;
 • Сольові розчини – нормалізація балансу електролітів;
 • Седативні препарати – відновлення сну і роботи нервової системи, полегшення абстинентного синдрому;
 • Гепатопротектори – захист і запуск правильної роботи печінки;
 • Антигіпоксантів – насичення клітин тканин киснем.

Кодування від алкоголізму в Одесі

080ebe8136e849bc00f1a38f28ae3db71 300x152 - Лікування алкоголізму в Одесі

Всі види кодування допомагають на ранніх стадіях розвитку алкоголізму і при великому бажанні залежного лікуватися.

У медикаментозному кодуванні від алкоголізму в Одесі використовуються препарати, що викликають ряд сильних побічних ефектів після прийому алкоголю: нудота, озноб, прискорене серцебиття, головний біль, різке підвищення тиску. Після введення препарату обов’язково слід провокація: пацієнтові дають випити трохи алкоголю, щоб він відчув ефект ще в стінах клініки. Це формує причинно-наслідковий зв’язок між вживанням спиртного і різким погіршенням самопочуття.

Переваги нашого центру

Наша організація має реабілітаційні центри по всій Україні, два центри знаходяться безпосередньо в Києві.

За роки роботи є успішна підсумкова база терапії: наркотичної, алкогольної, ігрової та токсичної залежностей. Приміщення центрів спеціально обладнані, сертифіковані, а сам персонал невпинно розвивається, маючи за спиною тисячі врятованих життів.

Кодування препаратом «Торпедо»

«Торпедо» або будь-який інший препарат на основі дисульфіраму вводиться внутрішньовенно і миттєво депонується в клітинах. Вступаючи в реакцію з алкоголем, речовина може дати серйозні наслідки, аж до коми.

Гарячий укол в вену вводиться один раз, що блокує звичку випивати на термін від 1 до 3 років.

Також укол «Торпедо» можна зробити в печінку. Це дає ще більший ефект, ніж внутрішньовенне введення речовини. Перебуваючи в печінці, препарат не дозволяє їй переробляти і виводити алкоголь природним шляхом. В результаті отрута поширюється по всьому організму і виводиться безпосередньо болісними способами через блювотні маси і спорожнення кишечника.

Кодування препаратом «Вівітрол»

У складі даного препарату міститься налтрексон, блокуючий дію опіатнихрецепторів. Це говорить про те, що залежний не буде відчувати задоволення від прийому алкоголю. «Вівітрол» застосовується як перорально, так і ін’єкційно.

Увага! Препарат підходить далеко не кожному пацієнту, тому що містить безліч побічних дій, таких як:

 • підвищена нервова збудливість;
 • збої в роботі сечовипускання;
 • дерматити, шкірні висипання;
 • розлад шлунково-кишкового тракту;
 • зниження потенції;
 • порушення дихання.

Препарат вводиться строго під наглядом лікаря.

Кодування препаратом «Еспераль»

В основі цього препарату, як і в основі «Торпедо», також лежить дисульфирам. Випускається у вигляді таблеток і порошку для ін’єкцій.

Ефективність препарату в таблетованій вигляді досить низька, тому що його потрібно застосовувати вдома за схемою, згідно з інструкцією. Закінчується це зазвичай черговим зривом в вживання і припиненням прийому медикаментів. Тому більшість пацієнтів вдається до ін’єкцій в умовах наркологічної клініки: капсули з гелем «Еспераль» самостійно вийняти неможливо. Ефект зберігається протягом декількох місяців.

Медичне кодування препаратами може стати залежному, встав на шлях одужання, відмінною психологічної опорою, але не кінцевим етапом. Тому що найважливіший заключний етап – це реабілітація, зважитися на який інколи набагато складніше, ніж на медичний висновок із запою.

Реабілітація алкоголіків і лікування алкогольної залежності - ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Реабілітаційний центр в Одесі. Психологічна допомога в лікуванні алкоголізму

Чому ж на цей крок так непросто зважитися? Вся справа в тому, що курс стаціонарної реабілітації в «Medplusі» в Одесі становить від 1 до 6 місяців. Залежний і його сім’я часто не уявляють собі такого тривалої розлуки. Але якщо ви дійсно хочете допомогти своїй близькій людині, не ставте ніяких термінів – просто дайте йому шанс на здорову, тверезу життя.

Лікування алкоголізму в Одесі в умовах реабілітаційного центру продумано до дрібниць. Проживання в ньому максимально наближене до домашніх умов, щоб пацієнт відчував себе комфортно і в безпеці. Центр є котедж з усіма зручностями, в якому є тренажерний зал і сауна, доглянута прибудинкова територія, їдальня, просторий хол і 3-4 місні кімнати для проживання. Харчування в центрі реабілітації в Одесі 3-разове. У вихідні дні влаштовуються прогулянки на море або вихід в культурні заклади міста.

Лікування алкоголізму в Одесі проводиться по всесвітньо відомою методикою «12 кроків», яка на сьогоднішній день вважається найефективнішою. У центрі з пацієнтами цілодобово знаходяться консультанти по хімічної залежності, щодня приходять психологи і психотерапевти для проведення групових та індивідуальних занять за програмою. Розклад центру насичено і різноманітно. Це зроблено для того, щоб у видужуючих залежних було менше думок про минуле життя і вживанні. Також в центрі проходять такі заходи, як арт-терапія, підведення підсумків дня, ведення щоденника почуттів, збори терапевтичної спільноти, інтервізії по біо-психо-соціо-духовного стану кожного клієнта.

Всі ці щодня повторювані заняття виробляють у мозку видужуючих залежних позитивні звички здорового способу життя, допомагають їм розібратися в стосунках з собою, своїми близькими і навколишнім світом, вчать розпізнавати і проживати ті чи інші почуття і жити справжнім моментом «тут і зараз».

Повна відмова від хімічних речовин і колишнього способу життя – справа не швидка. Фахівці «Medplusу» люблять говорити, що краще один раз дати собі шанс на повне одужання, ніж потім витрачати своє життя на зриви і нові спроби вилікуватися. З кожним разом, це дається все складніше.

Зробіть перший крок на шляху до нового життя – зателефонуйте за номером телефону +38 (096) 580-47-47 або +38 (095) 517-37-47 та приїжджайте на лікування.

Якщо ви з Одеси, наші співробітники можуть привезти з дому вас і вашого супроводжуючого в клініку для первинної консультації, якщо ви з іншого міста, вас зустрінуть в аеропорту або на вокзалі.

Статьи по теме

Тест на визначення наркотичних речовин в організмі. Стадії наркоманії

Тест на визначення наркотичних речовин в організмі. Стадії наркоманії

В останні десятиліття дуже часто можна зустріти зовсім юних хлопців, які підсіли на ті чи інші наркотичні речовини. Багато мимоволі задаються питанням: «Куди дивилися і дивляться їх батьки, хіба за зовнішнім виглядом не видно, що з дитиною відбувається щось недобре?»...

Лікування алкоголізму в Вінниці

Лікування алкоголізму в Вінниці

Утримуватися від спиртних напоїв можуть далеко не всі. Деякі взагалі не вживають нічого подібного, але деякі не можуть жити без алкогольного допінгу. Іноді захоплення переростає в справжню залежність, з якої вже не вибратися без спеціалізованої допомоги. Коли алкоголь...

Лікування алкоголізму в Житомирі

Деякі люди не проти випити, але при цьому контролюють себе повністю. А інші після буквально однієї порції втрачають контроль і не можуть зупинитися. Це викликає залежність. Алкоголізм веде до суттєвих порушень життя, тому як послаблює здоров’я, руйнує особистість,...