Лікування алкоголізму в Харкові

У нашому суспільстві алкоголізм прийнято вважати звичайною шкідливою звичкою, яку легко перемогти самостійно. Але досвідчені фахівці «Medplusу» знають, що єдиною можливістю повернення до повноцінного життя є лікування залежності.

Алкоголізм – це не звичка, алкоголізм – це хвороба, що має свої види, етапи і стадії.

Давайте зупинимося на цьому докладніше.

Типи алкоголізму

 • 1 тип: формування залежності під дією зовнішніх факторів, розвивається в дорослому віці, наслідки незначні.
 • 2 тип: формування залежності під дією внутрішніх факторів, більш схильні чоловіки, розвивається в підлітковому віці, високий фактор спадковості, наслідки серйозні.

Стадії розвитку алкогольної залежності

 1. Компенсована стадія. Найчастіше з’являється у віці до 30 років, триває не більше 6 років. Це перша, легка стадія, так зване побутове пияцтво. Часто алкоголь вживається для зняття стресу або розслаблення після важкого дня. У зв’язку з цим організм людини втрачає здатність самостійно переносити психологічні навантаження. При вживанні великих доз можуть з’являтися провали в пам’яті.
 2. Субкомпенсована стадія. Це друга, критична стадія. Основним її ознакою є абстинентний синдром, наслідок якого – необхідність похмелитися. Толерантність до речовини «злітає» і може триматися на цьому рівні кілька років. На даному етапі людина переходить на більш міцні напої, заперечує, що у нього є якісь проблеми з алкоголем, втрачає контроль над тим, що відбувається. З’являються захворювання печінки, серця, шлунка, шлунково-кишкового тракту, мігрені, безсоння та інші недуги.
 3. Стадія декомпенсації. Третя, хронічна, важка. Формується довго – протягом 10-20 років вживання. Фізична залежність міцно зміцнюється в організмі, а толерантність, навпаки, падає. Психіка не витримує навантажень: з’являються психози, припадки, біла гарячка, делірій, галюцинації. На ментальному рівні відбувається різке зниження інтелекту, провали в пам’яті, загальмованість, тунельне мислення. Людина змінюється зовні: виглядає старшою за свої роки, шкіра стає одутле і опухлої, псуються і випадають зуби і волосся, втрачається інтерес до життя.

Якщо ви хочете не просто вийти із запою, а звільнитися від цієї недуги і повернутися до тверезого, здорового способу життя, вам буде потрібно поетапне лікування в умовах стаціонару. Висновок із запою вдома – це лише ця хвилина зняття абстиненції, що не має відношення до лікування алкоголізму.

Реабілітація алкоголіків і лікування алкоголізму в Харкові - ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Філія «Medplusу» в Харкові пропонує вам комплексний підхід, що складається з декількох етапів.

 • 1 етап – детоксикація і кодування. Всі ці процедури проходять до наркологічній клініці під керівництвом лікарів-наркологів. Залежно від загального стану, яке визначається діагностикою, пропонується той інший курс лікування.
 • 2 етап – стаціонарна реабілітація.

Детальніше про кожен етап.

bigsdfy7prt0naj5zkb3cv86wexlgum24hq1oi9 - Лікування алкоголізму в Харкові

Детоксикація

До цієї частина лікування може входити, наприклад, тільки інфузійна терапія (очищення крові від токсичних речовин за допомогою крапельниці) з підтримуючими нервову систему седативними препаратами і вітамінно-мінеральним комплексом.

Якщо випадок запущений, в нашій наркологічній клініці в Харкові існують і інші, більш складні і швидкі методи детоксикації: плазмофарез, гемосорбція і гемодіаліз.

Кодування

Дана процедура робиться за бажанням, за згодою пацієнта і його родичів. Вона служить гарним психологічним підмогою в боротьбі із залежністю.

Кодування від алкогольної залежності в «Medplusі» в Харкові проводиться за допомогою наступних медичних препаратів: «Торпедо», «Вівітрол», «Еспераль». Найбільш ефективно вшивання, внутрішньовенний гарячий укол або укол в печінку.

Реабілітація

Що таке реабілітація? Це відновлення здоров’я і усунення наслідків після перенесеної хвороби. Тому без цього курсу психологічної допомоги в якісному комплексному лікуванні залежності не обійтися.

Висновок із запою, детоксикація і навіть кодування – це робота зі слідством, з результатом того, до чого залежний довів себе під час вживання.

Реабілітація – це робота з причиною. А як відомо, тільки робота з причиною може дати позитивні результати і допомогти людині назавжди позбутися від тієї чи іншої недуги.

Переваги нашого центру

Реабілітаційний центр в Харкові – це комфортабельний котедж з усіма зручностями, де умови максимально наближені до домашніх. Кому захочеться жити 2-3-4 місяці в голих лікарняних стінах з приходять лікарями в білих халатах? Тому співробітники нашого Центру продумали все до дрібниць і створили затишну, доброзичливу атмосферу, де хочеться жити, пізнавати щось нове, спілкуватися, змінюватися і працювати над собою. Саме цим щодня і займаються клієнти «Medplusу».

На кожен день складено розклад, яке допомагає впорядкувати життя центру, внести в неї баланс і всі необхідні заходи, спрямовані на лікування залежності.

Особистість кожної людини складається з 4 сфер: фізичної, психічної, соціальної і духовної. В процесі вживання відбувається їх повний розлад і дисгармонія:

 • фізичний стан різко погіршується, купуються різні хронічні захворювання, у наркоманів зазвичай це гепатит С і ВІЛ, у алкоголіків – цироз печінки;
 • психічний стан хворих доходить до нервових зривів і психозів, вони не можуть зрозуміти, якими почуттями керуватися в тій чи іншій ситуації, як ними управляти і тримати себе в руках;
 • соціальні зв’язки втрачені, адже за роки вживання залежні повністю змінюють коло спілкування: зі старими друзями і родичами поговорити стає нема про що, інтереси обертаються тільки навколо спиртного і супутнього йому способу життя;
 • в духовній сфері у людини, простими словами, всередині утворюється «дірка», яку він нічим не може заповнити: життя у вживанні змусила його красти і обманювати, руйнувати себе і навколишній світ, порушувати загальнолюдські закони і виходити за рамки норми, переступаючи духовні принципи.

Все це вимагає відновлення. Людська особистість вимагає повного відновлення. Це і є відповідь на найбільш часто задається питання на первинних консультаціях з залежними і їх сім’ями: чому так довго? Хіба півроку – це довго на тлі, наприклад, 5 або 10 років вживання? Організму потрібно час на відновлення після такого стресу і руйнування: щоб налагодилася робота всіх внутрішніх органів і систем, а психіка прийшла в норму, щоб у людини з’явилося бажання жити, любити себе, своє тіло, прагнути до поліпшення якості життя, відновленню відносин з друзями і рідними, щоб йому захотілося вчитися, розвиватися і працювати і заповнити нарешті духовними принципами ту «дірку», яка зяє десь всередині.

Програма «12 кроків», за якою працює реабілітаційний центр в Харкові, – це унікальна методика, спрямована на відновлення всіх сфер життя, який одужує залежної людини.

Реабілітація алкоголіків і лікування алкоголізму в Харкові - ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Досвідчені і професійні психологи та психотерапевти щодня ведуть скрупульозну роботу з кожним клієнтом центру, заповнюючи журнал його біо-психо-соціо-духовного стану, проводячи індивідуальні сесії і групові заняття. Психотерапія, розстановки, гештальт-терапія, психоаналіз, арт-терапія, підведення підсумків дня, читання програмної літератури – це лише частина розкладу центру для лікування алкоголізму в Харкові.

На закінчення хочеться відзначити, що часто залежний не погоджується зробити перший крок, тому що в свою хворобу не може зізнатися навіть самому собі. Для цього ми пропонуємо мотиваційні консультації у вас вдома або в офісі «Medplusу»: наші фахівці знайдуть підхід і слова переконання кожному, навіть самому впертому залежному, що знаходиться на стадії заперечення. 

Необхідно відзначити, що реабілітація проходить анонімно і без розголосу. Впевненість пацієнта в тому, що ніхто не дізнається про його лікуванні, зробить цей процес більш результативним і спокійним.

Плюсів стаціонарного лікування дуже багато. По-перше, людина повністю ізольований від спокуси випити, по-друге, контроль персоналу здійснюється цілодобово, це особливо важливо, якщо випадок складний і запущений. По-третє, наша клініка оснащена новітнім сучасним обладнанням для інтоксикації і лікування, а в комфортабельних умови реабілітаційного центру клієнти відчуваю себе як вдома.

До кожного пацієнта в «Medplusі» застосовується індивідуальний підхід. Ми гарантуємо уважне ставлення з боку персоналу.

У нашому Центрі створені максимально комфортні умови для повного одужання пацієнтів. Ми лікуємо з турботою!

Запишіться на курс лікування алкоголізму в Харкові за телефоном

 +38 (096) 580-47-47 і +38 (095) 517-37-47 або напишіть нам на електронну пошту: medplus.com.ua@gmail.com

Статьи по теме

Тест на визначення наркотичних речовин в організмі. Стадії наркоманії

Тест на визначення наркотичних речовин в організмі. Стадії наркоманії

В останні десятиліття дуже часто можна зустріти зовсім юних хлопців, які підсіли на ті чи інші наркотичні речовини. Багато мимоволі задаються питанням: «Куди дивилися і дивляться їх батьки, хіба за зовнішнім виглядом не видно, що з дитиною відбувається щось недобре?»...

Лікування алкоголізму в Вінниці

Лікування алкоголізму в Вінниці

Утримуватися від спиртних напоїв можуть далеко не всі. Деякі взагалі не вживають нічого подібного, але деякі не можуть жити без алкогольного допінгу. Іноді захоплення переростає в справжню залежність, з якої вже не вибратися без спеціалізованої допомоги. Коли алкоголь...

Лікування алкоголізму в Одесі

Лікування алкоголізму в Одесі

Алкогольна залежність змінює життя людини в гіршу сторону, роблячи його слабким і безвольним. Згодом відбувається деградація особистості, в ході якої залежний втрачає прості людські цінності, інтерес до життя і своє «Я». Незважаючи на існуючі міфи про невиліковність...